O nas

Pieluchowanie wielorazowe to dla nas nie tylko codzienność, ale również pasja. Wielu spośród świeżo upieczonych rodziców nie zdaje sobie sprawy z ilości i kosztów zużywanych pieluch jednorazowych przez cały okres pieluchowania. Naszym celem jest nie tylko uświadamianie, ale i ułatwianie codziennej pielęgnacji Państwa maluchów. Z naszą pomocą wielopieluchowanie może stać się dziecinnie proste, przyjemne oraz zupełnie naturalne.

Chcemy szerzyć upodobanie do naturalnych surowców, których pełno jest wokół nas, a o których w obecnych czasach zapomnieliśmy. W tym celu postanowiliśmy zwrócić się ku upcyklingowi. Wiele z tworzyw wykorzystywanych do produkcji odzieży, takich jak wełna, bawełna, bawełna frotte oraz bambus, można pozyskiwać i przetwarzać na zupełnie nowe przedmioty użytku codziennego.

Z wszelką starannością oraz dbałością o szczegóły przygotowujemy dla Państwa akcesoria do pieluchowania oraz akcesoria higieniczne, do powstania których wykorzystujemy te właśnie materiały recyklingowe. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy ze starego coś zupełnie innego i pięknego, a przy tym pomagamy w ochronie środowiska. Właśnie dlatego powstała nasza marka, Care Aware, aby pomagać żyć w zgodzie z naturą i jej rytmem.

Witamy serdecznie w świecie wielopieluchowania!

Mamy nadzieję, że wśród naszych produktów odnajdziecie swój sposób na pieluchowanie. Wszystkie produkowane przez nas akcesoria są wykonane ze starannością, a do ich tworzenia wykorzystujemy materiały recyklingowe. Ekologia oraz dbałość o środowisko naturalne są dla nas niezwykle ważne, dlatego przy tworzeniu naszej marki postanowiliśmy wykorzystać upcycling i stworzyć dla Was coś niezwykłego, dając nowe życie rzeczom niechcianym. Naturalne tworzywa – niedoceniane w aktualnych czasach – są dla nas bardzo cenne. Wydobywamy z nich piękno oraz propagujemy ich niezwykłe właściwości.

Czy wiesz, że wełna zimą grzeje, a latem chłodzi? Istnieje o wiele więcej cennych zastosowań tego surowca, o których ludzie zapominają. Wełna jest przyjemna dla skóry, nie drażni ani nie odparza. Jej paroprzepuszczalne włókna pozwalają skórze swobodnie oddychać. Dodatkowo odpowiednio zabezpieczona nie przyjmuje zapachów oraz nie przepuszcza wilgoci, a przy tym jest przyjazna dla środowiska i jej pielęgnacja jest niezwykle prosta. Właśnie dlatego stosujemy ją w naszych produktach i dokładamy wszelkich starań, aby szerzyć wśród rodziców miłość do natury oraz jej skarbów. Wielopieluchowanie może stać się łatwe i przyjemne, a my chętnie Wam w tym pomożemy!

Szycie

Wszystkie nasze produkty mają szwy kryte w miejscach, w których jest to możliwe. Zszywamy elementy szwem elastycznym, aby dzianina mogła swobodnie pracować. W miejscach, gdzie nie możemy schować połączenia tkaniny, stosujemy szew owerlokowy, aby materiał się nie siepał i przetrwał codzienne czynności. Zależy nam na tym, by ubranka dawały komfort noszenia oraz nie krępowały ruchów, tak aby Wasze pociechy mogły oddawać się beztroskiej zabawie.

Nasi partnerzy