Pieluchowanie wielorazowe to dla nas nie tylko codzienność, ale również pasja. Wielu spośród świeżoupieczonych rodziców nie zdaje sobie sprawy z ilości i kosztów zużywanych pieluch jednorazowych przez cały okres pieluchowania. Naszym celem jest nie tylko uświadamianie, ale i ułatwianie codziennej pielęgnacji Państwa maluchów. Z naszą pomocą wielopieluchowanie może stać się dziecinnie proste, przyjemne oraz zupełnie naturalne.

Chcemy szerzyć upodobanie do naturalnych surowców, których pełno jest wokół nas, a o których w obecnych czasach zapomnieliśmy. W tym celu postanowiliśmy zwrócić się ku apcyklingowi. Wiele z tworzyw wykorzystywanych do produkcji odzieży, takich jak wełna, bawełna, bawełna frotte oraz bambus, można pozyskiwać i przetwarzać na zupełnie nowe przedmioty użytku codziennego.

IMG_20190108_101620

Z wszelką starannością oraz dbałością o szczegóły przygotowujemy dla Państwa akcesoria do pieluchowania oraz akcesoria higieniczne, do powstania których wykorzystujemy te właśnie materiały recyklingowe. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy ze starego coś zupełnie innego i pięknego, a przy tym pomagamy w ochronie środowiska. Właśnie dlatego powstała nasza marka, CareAware, aby pomagać żyć w zgodzie z naturą i jej rytmem.